3. Zážitky s Petrem Janem Juračkou aneb fotografický workshop trochu jinak.

Fotografické workshopy
Akce v přírodě Kurz / seminář
Termíny konání: 
7. 10. 2017 - 9:30 - 8. 10. 2017 - 16:00

Popis akce: 

ZÁŽITKOVÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s lektorem Petrem Janem Juračkou v babím létě, který bude zaměřený výhradně na zážitkové fotografování, lehkou turistiku a velmi nečekaná fotografická překvapení.
Fotografovat budeme jak na místech pro kurzy obvyklých, tak na místech, které by vás nenapadlo navštívit :o).
Víkend bude bez teorie, bez počítačů a pro větší množství účastníků, aby byla večer patřičná legrace. Spát se bude patrně méně, než kdy jindy.
Těšíme se na Vás!

Petr Jan Juračka, kreativní mladý a profesionální fotograf, vítěz řady prestižních fotografických soutěží (v soutěži Px3 - Prix de la Photographie Paris získal stříbrnou plaketu v kategorii Professional - press. Zlaté místo na International Photography Awards (USA) za fotky motýlích křídel.) a mj. také autor řady fotografií a billboardů pro ZOO Praha. Ocenění Camera Magna za vzdělávací a fotografickou činnost a projekt Fotoučenci, který udržuje komunitu absolventů i současných frekventantů jím vedených kurzů fotografie. Veřejnosti je znám zejména díky světovému rekordu v létání s dronem ve vysoké nadmořské výšce, který stanovil v roce 2016 na druhé nejvyšší hoře světa, K2 v Pákistánu. Petr je ambasadorem českého zastoupení firmy Nikon, Centra FotoŠkoda, amerického výrobce fotografických batohů LowePro a českého obchodu s outdoorovým vybavením, Hanibal. Za fotografií se vydal na více jak desítku mimoevropských cest, zejména do Afriky a Asie. V Čechách pak nejraději fotografuje právě v Českém Švýcarsku.
Shlédněte, naslouchejte a vychutnejte si okouzlující krásu Českého Švýcarska – krajiny plné tajemství tak, jak ji Petr zaznamenal zde.

Doporučené vybavení: Digitální fotoaparát s nastavitelnými expozičními parametry a stativ. Nezapomeňte na teplé nepromokavé oblečení a kvalitní obuv. Ideálně pak čelovku nebo jinou svítilnu pro brzké vstávání a pozdní návraty, nádobu na pití.

Termín pro rok 2017:
7. - 8. října 2017
Dotazy na tel. čísle 777 819 913

Záčátek workshopu: Sobota (od 9:30)
Konec workshopu: Neděle (cca do 16.00)

Místo konání: Penzion Růžák, Mýdlárna Rubens Růžová 195 a velkolepá příroda NP České Švýcarsko.

Počet účastníků: maximálně 20 osob

Doprava: individuální (k dispozici 1x služební vůz organizátora)

Cena workshopů: 3.000,- Kč včetně 21% DPH

V ceně je zahrnuto: lektorné, drobné občerstvení během fotografování v přírodě, 1x ubytování ve třílůžkových pokojích se snídaní, certifikát, balíček s propagačními a publikačními materiály.
Na tento workshop jednolůžkové pokoje neposkytujeme. 

V ceně není zahrnuto: obědy a večeře

Účastníci kurzu budou mít dále příležitost:
1. vyhrát publikaci o Českém Švýcarsku
2. prezentovat výsledky své práce na Facebooku NP České Švýcarsko  
3. doživotně konzultovat a řešit fotografické obtíže s lektorem :o)

Přihlášky:
Hlásit se můžete u Romany Kořínkové na tel. 777 819 913, na e-mailové adrese programy@ceskesvycarsko.cz či přes webový formulář. Přihláška se stává závaznou až po přijetí platby.
Storno podmínky zde.

Naši partneři:

  

   

Místo: 

Mýdlárna Rubens

Mýdlárna Rubens, Růžová 195, 405 02, Děčín, Česká republika

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]
Cena workshopu
3000

Organizátor: 

Kategorie zážitku: 

Fotografické workshopy

Kategorie akce: 

Akce v přírodě, Kurz / seminář