Jeden kraj, tři různé Zoo

Pro děti Výstava Zábava
Vhodné pro rodiny Vhodné pro skupiny
Termíny konání: 

Popis akce: 

Od 1. dubna letošního roku bude opět pokračovat společný projekt Ústeckého kraje a tří zoologických zahrad, které se na jeho území nacházejí:

Zoopark Chomutov, Zoo Děčín a Zoo Ústí nad Labem za společnou vstupenku

Stejně jako v loňském roce budou mít návštěvníci možnost zakoupit si za zvýhodněnou cenu společnou vstupenku a během letní sezóny navštívit všechny tři turisticky oblíbené objekty. Tím, že každá zoo má jiný charakter, chová jiná zvířata a má jinou nabídku aktivit, bude návštěva specifická a jedinečná. Navíc, co se týče vzdálenosti, jsou pro obyvatele Ústeckého kraje všechny tři zoo dobře dostupné, takže tento tip na výlet lze pohodlně využít.

Výhodou společné vstupenky je její cena, která je o desítky korun levnější než běžné vstupné, pro dospělého činí 260 Kč a pro děti je to 140 Kč. Nabídka je omezená a v oběhu je jen 1000 kusů, které si návštěvníci nemohou zakoupit jinde než v pokladnách příslušných zoologických zahrad. Při nákupu a návštěvě každé zoo získá majitel dárek v podobě magnetky. Její motiv (zvíře) je v každé zoo jiný, ale grafické provedení je stejné, takže vlastně půjde o originální sérii. Společná vstupenka má zároveň podobu pohlednice, kterou lze pak poslat poštou. Kromě toho při návštěvě každé zoo získá příchozí na vstupenku razítko, a pokud se mu podaří navštívit všechny tři zahrady do 31. října 2017, bude zařazen do slosování o ceny. Hlavní výhrou bude víkendový pobyt v Ústeckém kraji.

Těšíme se na vaši návštěvu.

V loňském roce se od června do října podařilo navštívit všechny tři zoo 176 účastníkům, kteří se tak zařadili do slosování o hlavní cenu – vyhlídkový let z letiště v Roudnici nad Labem. Losování proběhlo při ukončení a zhodnocení pilotního projektu 14. listopadu 2016 na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje. Slavnostní předání cen se uskuteční ve čtvrtek 9. března 2017 ve 14.00 hodin v ústecké zoologické zahradě, kde bude zároveň představen další ročník. Tři vylosovaní výherci z Děčína, Lenešic a Ústí nad Labem obdrží dárky z každé zoo a od Ústeckého kraj na vskutku originálním místě – přímo ve výběhu slonů za dozoru jeho dvou obyvatelek, Kaly a Delhi.

Celou kampaň opět podpoří Ústecký kraj na svém turistickém portále Brána do Čech. Logo projektu, který propaguje čtyři destinační regiony kraje, se bude opět objevovat na všech materiálech i na vstupenkách.

Místo: 

ZOO Děčín

Žižkova 15, 405 02, Děčín 4, Česká republika

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]
Dospělí/děti
260/140

Organizátor: 

Kategorie akce: 

Pro děti, Výstava, Zábava

Charakteristika: 

Vhodné pro rodiny, Vhodné pro skupiny