zámek Děčín - adventní čas

Trh / jarmark
Termíny konání: 

Popis akce: 

Zámek Děčín - ADVENT 2017

sobota 2. 12., 15 hodin ZÁMECKÉ POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE
Modrý sál
Pan hrabě s paní hraběnkou čtou tradičně dětem pohádky. O přestávce vyrábíme vánoční ozdoby a zdobíme jimi zámecký strom. Nakonec přijde Mikuláš s andělem a čerty, aby odměnili hodné děti. Ty zlobivé… to se ještě uvidí!

neděle 3. 12., 18 hodin 1. ADVENTNÍ KONCERT
Knihovní sál
Benefiční koncert Andělů bez křídel.

sobota 9. 12., 15 hodin ZÁMECKÉ POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE - HLÍDALI JSME JEŽÍŠKA
Knihovní sál
Tradiční vánoční příběh netradičním pohledem – o tom, co se přihodilo v městě Betlémě, totiž vyprávějí zvířátka, která u toho skutečně byla. A to dokonce i ve chvílích, kdy se Josef s Marií nekoukali… Veselá vánoční pohádka pro děti od 3 let a vůbec všechny, kdo ještě věří na Ježíška!

neděle 10. 12., 18 hodin 2. ADVENTNÍ KONCERT
Knihovní sál
Vánoční koncert pěveckého uskupení SaH, které má v Děčíně řadu posluchačů a nadšených obdivovatelů. Sbormistr: Jana Štrbová.

sobota 16. 12., 15 hodin ZÁMECKÉ POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE
Modrý sál
Pan hrabě s paní hraběnkou čtou opět dětem pohádky, tentokrát budou v hlavní roli zvířátka. O přestávce vyrábíme lucerničky.

neděle 17. 12., 10 – 18 hodin ZÁMECKÝ VÁNOČNÍ TRH
hlavní nádvoří
Stánky s občerstvením i vánočním zbožím, hudební vystoupení dětí i dospělých, loutkové pohádky, vánoční prohlídky, vůně svařáku, možná i trochu zima a mráz.

neděle 17. 12., 14, 15 a 16 hodin VÁNOČNÍ PROHLÍDKY
západní křídlo
Malé nahlédnutí do domácnosti rodiny knížete Jaroslava Thuna, kde vrcholí vánoční přípravy. Zveme vás na návštěvu, kde se nudit nebudete! Vstupenky je nutno rezervovat předem.

neděle 17. 12., 19 hodin 3. ADVENTNÍ KONCERT
Modrý sál
Guitar Arte Trio patří mezi stálice v zámeckém programu a Vánoce bez něj si neumíme představit. I tentokrát vystoupí spolu s hostem a programem nejen vánočním nás dostanou do sváteční nálady.

čtvrtek 21. 12., 18 hodin 4. ADVENTNÍ KONCERT
Knihovní sál
Houslový soubor IMPIRA vystoupil v minulém roce na zámku poprvé a jeho koncert se setkal s mimořádným ohlasem. Žáci Radky Kulhánkové hrají hudbu napříč staletími.

středa a čtvrtek 27. a 28. 12., 14, 15 a 16 hodin VÁNOČNÍ PROHLÍDKY
západní křídlo
Malé nahlédnutí do domácnosti rodiny knížete Jaroslava Thuna, kde vrcholí vánoční přípravy. Zveme vás na návštěvu, kde se nudit nebudete! Vstupenky je nutno rezervovat předem.

Upozorňujeme, že v programu může dojít ještě ke změně.

Místo: 

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
Vstupné
jednotlivé vstupné je uvedeno na plakátcích, vstup na trhy 17.12. je zdarma

Příloha: 

Organizátor: 

Kategorie akce: 

Trh / jarmark