Děčínská kolobka, 1. ročník

Sport
Na labské cyklostezce
Termíny konání: 

Popis akce: 

Děčínská kolobka 2017
 

Ve spolupráci s Cyklopůjčovnou v Děčíně jsme pro Vás připravili zbrusu novou akci, kterou jsme příznačně nazvali Děčínská kolobka.

Tato akce nahrazuje původně plánovanou Jizerskou kolobku. Naší oblíbenou a povedenou akci. Jizerku jsme díky zásahu státních institucí byli nuceni zrušit. V Bedřichově a jeho okolí se přes rok koná velké množství akcí, které násobně více zasahují do životního prostředí CHKO Jizerské hory, ale Jizerská kolobka neprošla. Přestože se nejedná o závod, o akci s velkým množstvím návštěvníků. Přejme tedy Tetřívkovi obecnému, který v té době hnízdí, ať se mu dobře daří. Tolik k vysvětlení proč se na Jizerce v původním modelu již nepotkáme. A věřte, že nás to VELMI mrzí.

Na nalezení odpovídající náhrady jsme měli málo času, nicméně volba byla téměř jasná. Již delší dobu pracujeme s panem Svenem Czastkou z Cyklopůjčovny na zorganizování akce v prostředí krásných výhledů, panoramat, skalních útvarů, prostě v Česko-Saském Švýcarsku. Pan Czastka nám vyšel maximálně vstříc a na svět se vyklubala další parádní akce – Děčínská kolobka.

Od letošního ročníku vyžadujeme registraci a platbu startovného předem. Registraci a dlší informace nalezenete na odkazu níže.

Koloběžku Vám na akci rádi zapůjčíme za poplatek 100 Kč.

Nevím jak vy, ale my z Koloběžíme už se strašně moc těšíme.
Vaše Koloběžíme

Místo: 

Kemp Děčín

Kemp Děčín, Polabí, 405 02, Děčín, Česká republika

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
Vstupné
Nutná registrace předem

Kategorie akce: 

Sport

Charakteristika: 

Na labské cyklostezce