Pod nebem Země

Kurz / seminář
Termíny konání: 

Popis akce: 

České Švýcarsko o.p.s. ve spolupráci se vzdělávacím centrem Tereza Vás zve na seminář s názvem: „Pod nebem Země“. Vztahuje se k nové metodice programu Les ve škole zejména pro pátou třídu, kterou vzdělávací centrum Tereza právě vydala. Chcete se dozvědět, co zajímavého v metodice najdete a jak s ní pracovat? Přihlaste se na náš seminář. Co vás čeká: Uvidíte několik příkladů z praxe z ostatních škol, můžete vzájemně sdílet zkušenosti. Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky. Ukážeme si tipy na venkovní aktivity přímo v přírodě. Získáte výtisk metodiky Pod nebem země. 

Část kurzu proběhne i venku, terénní oblečení a dobrou obuv s sebou.
Lektoři: Mgr. Jan Froněk, Ph.D. (Vzdělávací centrum TEREZA),  Mgr. Kateřina Vrtišková (s programem pracuje v ZŠ Jílové u Prahy).                 
Vhodné pro pedagogy 1. stupně ZŠ (3. - 5. třídy), lektory ekologické výchovy, pracovníky s dětmi a mládeží v zájmových kroužcích.                                                                                 

Více o metodě a projektu na:  http://lesveskole.cz/cz

Přihlašovat se můžete na mailu: jarmila.judova@ceskesvycarsko.cz, informace na tel. č.: 775 552 790. Poplatek za kurz je 250 Kč, hradí se na místě, případně fakturou.

Místo: 

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]
Vložné
250

Příloha: 

Organizátor: 

Akce je organizována v rámci projektu: 

Kategorie akce: 

Kurz / seminář