OCHUTNEJTE ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO!

Kurz / seminář Zábava
Termíny konání: 

Popis akce: 

Vědomostní soutěž "ZA POZNÁNÍM ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA" vyhlašují správy NP již po šestnácté a jako každý rok, čeká na zvídavé soutěžící deset otázek, ověřujících jejich znalosti z obou národních parků.

Tématem letošního ročníku je OCHUTNEJTE ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO!

 Českosaské Švýcarsko není jen krajinou  pískovcových skal, hlubokých lesů, krásných výhledů a romantických zákoutí. Je také krajinou, v níž žijí lidé, kteří zde nalezli svůj domov. Zde, pod rukama místních obyvatel, vznikají regionální výrobky, které dotvářejí obraz zdejší krajiny. "Ochutnejte" s námi Českosaské Švýcarsko při hledání odpovědí na otázky v naší vědomostní soutěži.

Správné odpovědi najdete na stránkách věnovaných certifikovaným regionálním výrobkům Českosaského Švýcarska: www.regionalni-znacky.cz/ceskosaske-svycarsko nebo na www.ceskesvycarsko.cz/cs/regionalni-vyrobky.

Pravidla:

Pro soutěžící od 0 do 160 let je připraveno deset otázek a ke každé z nich tři varianty odpovědí, z nichž ovšem pouze jedna je správná.

Soutěžní otázky si můžete stáhnout http://www.npcs.cz/vedomostnisoutez nebo naleznete níže v příloze a odpovědět na ně písemně a odeslat své odpovědi na adresu Správa NP České Švýcarsko, Pražská 52, Krásná Lípa 407 46, obálku označte heslem VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ. Případně můžete využít elektronického formuláře, který najdete níže na této stránce a v němž stačí pouze označit správnou odpověď, vyplnit údaje a stisknout tlačítko odeslat (tato varianta je také ekologičtější :-)).

Soutěžící, kteří správně odpoví na všechny otázky, postoupí do závěrečného slosování o zajímavé ceny. V každé zemi (Česko, Německo) i v každé kategorii (do 11, do 15, do 19 a nad 19 let) budou vylosováni tři výherci. Celkem tedy 12 výherců v Česku a 12 výherců v Německu. Uzávěrka soutěže je 30. května 2016. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v červnu 2016 na těchto stránkách a ceny budou zaslány vítězům prostřednictvím pošty.

V případě dotazů k soutěži využijte prosím tento kontakt: Jakub Juda, j.juda@npcs.cz, 737 276 863.

ČR - Správa NP České Švýcarsko
Jakub Juda
Pražská 52
407 46 Krásná Lípa

 

Místo: 

Vstupné: 

Vstup zdarma / Eintritt frei
Vstupné
zs

Příloha: 

Organizátor: 

Kategorie akce: 

Kurz / seminář, Zábava