Hurvínkovy cesty do přírody

Kurz / seminář
Termíny konání: 

Popis akce: 

V roce 2014 bylo ve spolupráci o.s. Reel Prague, Divadla Spejbla a Hurvínka a Jany Modré natočeno 5 nových pohádek Spejbla a Hurvínka večerníčkového formátu. Při výletech do přírody se známí hrdinové setkávají se zajímavými zvířaty – rysem, netopýrem, lososem, modráskem a tetřívkem. Poznají něco z jejich života a samozřejmě nezapomenou rozesmát diváky.

K příběhům jsou zpracované doplňující environmentálně vzdělávací programy pro MŠ a I. st. ZŠ, sady pracovních listů a metodické materiály.

Na semináři budou předvedeny výsledky projektu – krátké filmy, vystřihovánky, omalovánky a další pracovní listy pro děti i metodické materiály pro pedagogy. A především se dozvíte, jak s nimi co nejlépe pracovat, aby se děti nejen pobavily, ale také něco dozvěděly.

Účastníci semináře obdrží na začátku roku 2015 zdarma kompletní sadu materiálů – DVD s 5 filmy, sadu 25 pracovních listů pro děti a metodické listy pro pedagogy.

Lektor: Jana Modrá, délka semináře cca 4-5 hodin.

Seminář je zdarma.

Občerstvení zajištěno.

V rámci semináře je možné zdarma navštívit interaktivní expozici: "České Švýcarsko - život, tajemství a inspirace"

Seminář je vhodný pro pedagogy z mateřských škol, základních škol, vedoucí přírodovědných kroužků a jiných zájmových kroužků, pedagogy z družin a další.

Na seminář je nutné se předem přihlásit na mailu: jarmila.judova@ceskesvycarsko.cz

Informace na tel. čísle 412 383 467

Místo: 

Vstupné: 

Vstup zdarma / Eintritt frei

Příloha: 

Organizátor: 

Email: 

Kategorie akce: 

Kurz / seminář