Sedm divů 2011

Festival / koncert Kurz / seminář
Termíny konání: 

Popis akce: 

Vážení milovníci cestování, exotiky a dobrodružství, před námi je třetí ročník cestovatelského festivalu SEDM DIVŮ a Vás určitě zajímá, co přinese zajímavého. Jsme velmi rádi, že naše pozvání i letos přijaly opravdové osobnosti. Budeme mít možnost se setkat s Lejlou Abbasovou, Petrou Procházkovou, Barborou Literovou, Jiřím Kolbabou, Petrem Slavíkem, Tomášem Kubešem a dalšími lidmi, kteří svým příkladem, odvahou, tvořivostí i životním postojem nám ostatním ukazují, jak smysluplně naplnit své pozemské bytí.

Stalo se na Sedmi divech tradicí, že tato setkání budou bohatě doprovázena vyprávěním, fotografiemi, filmy, hudbou a dalšími esencemi, které z jedné zářiové soboty udělají příjemný cestovatelský svátek. Opět navštívíme vzdálené cizokrajné končiny, ale budeme mít možnost se podrobněji podívat i přímo za humna. Program festivalu je sestaven tak, aby byl zajímavý pro téměř všechny věkové skupiny. A pokud Vám nebude vyhovovat pouze role pasivních pozorovatelů, můžete se s námi vydat na výlet, zapojit se do jedné z tvořivých dílen, vyrazit na zajímavou exkurzi nebo s redaktory magazínu Koktejl podniknout fotosafari.

Toliko úvodem. Nyní si můžete prozkoumat náš festivalový web a zjistit, co se pro Vás a na Vás v sobotu 24. září 2011 v Krásné Lípě chystá.

Těšíme se na Vás - Tým České Švýcarsko, o.p.s.

Máte přátele, kteří ještě nebyli na Sedmi divech? Pozvěte je přes Facebook.

Místo: 

Vstupné: 

Kategorie akce: 

Festival / koncert, Kurz / seminář
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.