Den Českého Švýcarska

Festival / koncert Zábava Trh / jarmark Pro děti Sport
Nezávislé na počasí Parkoviště pro autobusy Psi povoleni Vhodné pro postižené Vhodné pro rodiny Vhodné pro skupiny Vhodné pro vozíčkáře
Termíny konání: 

Popis akce: 

Město Krásná Lípa, Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a Agentura pro Lípu pořádají v sobotu 1. září Den Českého Švýcarska.

Srdečně zveme všechny příznivce Českého Švýcarska na atraktivní program na náměstí v Krásné Lípě, který začíná již v 9 hodin tradičním mezinárodním setkáním majitelů motocyklů Čechie Böhmerland, pokračuje přeshraničním běžeckým závodem Parkmaraton 2012 (start 10 hod. v Bad Schandau, cíl Krásná Lípa,).

Dále je připraven pestrý program pro rodiny s dětmi - Rodinný maraton, ekodílny a umělecké dílny pro děti, divadelní představení a celý den vyvrcholí ve 20 hodin koncertem Anety Langerové a křtem nového fotografického kalendáře na rok 2013 s názvem krajina Českosaského Švýcarska.

Na neděli 2.9. jsme připravili skutečně Poslední prázdninový výlet a na Dolském mlýně bude zahájeno tzv. Pálení milíře (http://akce.ceskesvycarsko.cz/cs/akce/paleni-milire-u-dolskeho-mlyna).

Vstupenky na koncert Anety Langerové možno zakoupit v Informačním středisku v Domě Českého Švýcarska.

Místo: 

Rybniště

407 51, Rybniště, Česká republika

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]Cena [EUR]
vstupné na koncert Anety Langerové
69.00
Poslední prázdninový výlet
190.00

Kategorie akce: 

Festival / koncert, Zábava, Trh / jarmark, Pro děti, Sport

Charakteristika: 

Nezávislé na počasí, Parkoviště pro autobusy, Psi povoleni, Vhodné pro postižené, Vhodné pro rodiny, Vhodné pro skupiny, Vhodné pro vozíčkáře