Ahoj lidičky, jak se vám jde životem? Aneb malá dílna malého literárního umění

Diashow / přednáška
Nezávislé na počasí Psi povoleni Vhodné pro rodiny Vhodné pro skupiny
Termíny konání: 

Popis akce: 

Ukázkou ze své připravované knihy básní, básniček, drobných próz, dramatických miniatur, atd. vás provede Roman Winter.

Vážení a milí přátelé!
Jistě si vzpomínáte na milou malou rumburskou čajovnu Na Kopečku, která se snaží naše šedivé životy zpestřovat špetkou té alternativnější (toto slovo je zde použito v kladném slova smyslu) kultury.

V únoru (neplánovaně na ty největší mrazy) si domeček vzal takové menší volno (které každý jednou za čas potřebuje), aby oprášil svůj kabát, přijal nové tváře a potěšil se novými věcmi. Začíná tedy nová, stejně dobrá (ne-li lepší), kopečkářská sezóna plná přednášek, koncertů, výstav i workshopů!

Ku příležitosti "slavnostního" znovuotevření je přichystán adekvátně kvalitní program. Roman Winter (rumburský sportovec, divadelník, hudebník, spisovatel, básník a moderátor pořadů jako Na Kopečku s... , Jak já to vidím či Příručka nezvyklých koncertů) tu vystoupí se svým literárně-dramatickým programem nazvaným Ahoj lidičky, jak se vám jde životem (plakát máte v příloze), kterým se s naší malou kulturou i komunitou loučí před svým dlouhodobým odjezdem do zahraničí.

Snad se i vám půjde tím životem lépe, když si Na Kopečku v klidu posedíte a vstřebáte trochu té pohodové atmosféry. Pokud zrovna na začátku března nemůžete (byli jste zajati gangem divokých krůt či rozjíždíte obchod se žirafami apod. ), stavte se v kteroukoliv středu a určitě se vám (třeba i nechtěně) podaří narazit na nějaký ze zajímavých programů.

S pozdravem a přáním pěkných, skorojarních dnů Natálie B.

Místo: 

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]Cena [EUR]
Dospělí
30.00
Snížené
15.00

Kategorie akce: 

Diashow / přednáška

Charakteristika: 

Nezávislé na počasí, Psi povoleni, Vhodné pro rodiny, Vhodné pro skupiny