1. Meatfly 3DH cup - Jiřetín pod Jedlovou

Sport
Termíny konání: 

Popis akce: 

O víkendu 12-13.5.2012 vstupuje v Jiřetíně pod Jedlovou Meatfly 3DH cup již do svého 10. ročníku, takže pod záštitou Třidéháčka jezdíte již od roku 2002. První letošní závod bude dvoudenní. Vlek se spustí již v v pátek 11.5. ve 12 hodin. Takže od této doby můžete pilně trénovat. V sobotu potom od 11 do 14 hodin proběhne prezentace. Samozřejmě od rána můžete zase trénovat. Od 14:30 proběhne začátek měřeného tréninku, který se pojede cca do 17:00. V 18:00 potom bude vyvěšena startovní listina do nedělního závodu. Večer se potom za doprovodu muziky a dobrého pití pomalu zbavíme zážitků z dlouhé zimy, které jsme chtěli lidem říct:). V neděli si to budete moci ještě rychle sklouznout. V 10 hodin potom začne první měřená závodní jízda a ve 13 hodin druhá. V 17 hodin to potom vše vyhlásíme.

V nejprestižnější kategorii FULL budu nově odměny i formou PRIZE MONEY. Za první místo dostane nejrychlejší letec 2.000,-- Kč, 2. místo 1.500,-- Kč a 3. místo 1.000,-- Kč, takže na párty po závodě se to určitě hodí. Za PRIZE MONEY děkujeme firmě SPOKE.CZ díky které jsme si mohli dovolit vyhlásit tyto odměny.

Registrace
Online registrace již byla spuštěna na http://www.danutiming.cz/index.php?akce=dh
Prosíme závodníky aby se online registrovali. Ušetří tím čas sobě i nám. Papír nám vyplní jen na prvním závodě kvůli podpisu a na registraci už vás budou mít připraveného v PC díky ONLINE registraci. Tím to bude vše o dost rychlejší.
Nově letos můžete sledovat výsledky ONLINE na http://www.vola-racing.com , takže můžete koukat jak to průběžně vypadá v klidu v depu...
Přihlášky si můžete vytisknout i doma a donést jí již vyplněnou na registraci. Budete ochuzeni o boj o propisku:). Junioři a kadeti a osoby, kterým ješte
nebylo 18 let musí mít podepsaný souhlas zákoného zástupce

V letošním roce bude pět kategorií: Ženy, Masters, Junioři-Kadeti, HT a Full

Kategorie:
Ženy
Masters od 35 let (*1977 včetně a dříve)
Kadeti do 13 let (do *1999 včetně)
Junioři do 18 let (do *1994 včetně)
Hard Tail 19 ? a více (*1993 včetně a dříve)
Full Susp 19 ? a více (*1993 včetně a dříve)

Junioři a kadeti pojedou společně tak, že budou ve výsledcích kadeti vyznačeni a vyhlašován bude nejrychlejší kadet. V ostatních kategoriích vždy první 3 nejrychlejší.

Junioři a kadeti mají povinné Chraniče kolen a páteře. Ostatní pouze integrální přilbu. Kompletní pravidla a podmínky si přečtěte v sekci Pravidla - dokumenty

Startovné
Startovné se letos počítá poprvé včetně čísla, takže už nebudete muset po závodě čísla vracet. Ceny startovného jsou pro letošní ročník následující:
Kadeti, Junioři, Ženy 200,-- Kč
Full, Masters, HT 250,-- Kč

Místo: 

Vstupné: 

Placený vstup / Bezahlt Eintrag
VstupnéCena [CZK]
Startovné - Kadeti, Junioři, Ženy
200.00
Startovné - Full, Masters, HT
250.00

Kategorie akce: 

Sport